Oblečení nové generace pro alergickou a ekzematickou pokožku

Zdravá kůže je účinnou bariérou proti škodlivým vetřelcům. Pokud je však oslabena - například ekzémem - bývá náchylnější k poškození. Pokožku nyní může léčit i oblečení. Funkční biooblečení SKINTOSKIN© je řada spodního prádla pro ty, kteří trpí onemocněním kůže, jako je atopický ekzém, lupénka, vysoce citlivá a suchá kůže, alergické reakce a další.

Základem funkčního biooblečení jsou speciální vlákna, která obsahují bavlnu, mořské řasy a stříbrné ionty, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti a zároveň zajišťují pokožce zklidňující, hydratační a čistící účinek. Pravidelné a dlouhodobé nošení prádla přispívá ke snížení svědivosti a podráždění.

Textil se stříbrem a mořskými řasami v biokvalitě významně prospívá ekzematické, citlivé a suché kůži. Prádlo SKINTOSKIN© dokáže velmi rychle zmírnit projevy ekzému, zpravidla do osmi dnů, je-li nošeno nepřetržitě, a kromě alergie na stříbro je také velmi dobře snášenlivé.

SKINTOSKIN© nabízí právě takové prádlo, které kromě toho, že pomáhá léčit pokožku, také pěkně vypadá. Navíc je určeno pro všechny věkové kategorie - kojence, děti i dospělé.

Pro zdravou kůži miminek

Asi 20 % současné populace (především dětí) trpí atopickým ekzémem, tedy onemocněním, které má na ně a jejich kvalitu života obrovský dopad. O to větší výhodou je, že stříbrné prádlo mohou nosit i děti v kojeneckém věku.

PR3prádlo.JPG

Jeho přínos spočívá v příměsi stříbrných iontů, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti, a mořských chaluh, které pokožku chrání před svěděním, pomáhají hydratovat a čistit. Inertnost biobavlny zaručuje vysokou snášenlivost a komfort.

Stříbro léčilo před sto lety, léčí i dnes

Prádlo z této specifické kombinace komponentů bylo úspěšně podrobeno klinickým studiím. Na podobném principu působí i speciální funkční ponožky, vyrobené z textilie s nanočásticemi stříbra, ale technika inkorporace stříbra do vláken SKINTOSKIN© zajišťuje dlouhodobost účinků.

Koloidní stříbro prožívalo svou zlatou éru v medicíně před objevem antibiotik. Má výrazné antimikrobiální účinky - zabíjí více než 650 patogenů, ničí plísně. Přitom nijak nedráždí a navíc odstraňuje zápach.

Produkty SKINTOSKIN© obsahují 30 % mořských řas, které pozitivně působí na problematickou pokožku. Obohacují tak látku, ze které jsou produkty vyrobeny, o unikátní přísadu, která pomáhá dosáhnout kýžených efektů.

PR2prádlo.JPG

V rámci klinických testů doložili léčebnou funkci stříbrného prádla s mořskými řasami dermatologové i jejich pacienti. Pacienti, kteří nosili „stříbrné“ funkční prádlo pravidelně a dlouhodobě, s úlevou zaznamenali menší podráždění i svědění a omezení ekzémů na minimum.

Dlouhodobý vliv

Tato látka omezuje růst bakterií, a zamezuje tak nepříjemnému zápachu. Svým jedinečným složením zaručuje ochranu proti nepříjemným projevům onemocnění pokožky, jako je svědění, záněty a infekce. Výrobky SKINTOSKIN© pomáhají kvalitu života lidí postižených kožními problémy navracet k normálu.

Pro dosažení maximálního efektu by se mělo prádlo používat soustavně a dlouhodobě. Všechny účinky zůstávají zachovány po celou dobu jeho životnosti, musí se však dodržovat podmínky jeho správné údržby.

Více informací o funkčním bioprádle se dozvíte na www.skintoskin.cz

Oblečení nové generace pro alergickou a ekzematickou pokožku patří do témat
 • bio oblečení Jiřina 23.05.2013 23:14:43

  Já osobně kupuji pro sebe i pro manžela /oba jsme alergici/ oblečení z biobavlny, bambusu nebo konopí a jsme moc spokojení. Doporučuji obchod www.greenclothes.cz


Atopický ekzém patří do témat

Adresář

Atopický ekzém ptejte se v poradně

Diskuze na téma Atopický ekzém

 • Vladimír 27.02.2018 09:02 atopický ekzem

  Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky.…

 • Týna 22.06.2016 10:06 atopický ekzem

  a co neco konopného? jápouzívám od cannadermuhttps://www.czlekarna…

 • Dana 27.10.2015 20:10 atopický ekzem

  Nedávano jsem si koupila radioxar, doporučila mi ho známá, která se s ním maže. Je suprovej

 • Tandy 28.07.2015 07:07 atopický ekzem

  Děkuji moc za radu/tip, podívám se, co o tom tam píší a ještě se rozhodnu :)

 • Lenna 28.07.2015 07:07 atopický ekzem

  určitě, to není problém :-) je to krém přímo na ekzém, nejdřív mě ekzém přestal svědit, pak…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku