Oblečení nové generace pro alergickou a ekzematickou pokožku

Zdravá kůže je účinnou bariérou proti škodlivým vetřelcům. Pokud je však oslabena - například ekzémem - bývá náchylnější k poškození. Pokožku nyní může léčit i oblečení. Funkční biooblečení SKINTOSKIN© je řada spodního prádla pro ty, kteří trpí onemocněním kůže, jako je atopický ekzém, lupénka, vysoce citlivá a suchá kůže, alergické reakce a další.

Základem funkčního biooblečení jsou speciální vlákna, která obsahují bavlnu, mořské řasy a stříbrné ionty, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti a zároveň zajišťují pokožce zklidňující, hydratační a čistící účinek. Pravidelné a dlouhodobé nošení prádla přispívá ke snížení svědivosti a podráždění.

Textil se stříbrem a mořskými řasami v biokvalitě významně prospívá ekzematické, citlivé a suché kůži. Prádlo SKINTOSKIN© dokáže velmi rychle zmírnit projevy ekzému, zpravidla do osmi dnů, je-li nošeno nepřetržitě, a kromě alergie na stříbro je také velmi dobře snášenlivé.

SKINTOSKIN© nabízí právě takové prádlo, které kromě toho, že pomáhá léčit pokožku, také pěkně vypadá. Navíc je určeno pro všechny věkové kategorie - kojence, děti i dospělé.

Pro zdravou kůži miminek

Asi 20 % současné populace (především dětí) trpí atopickým ekzémem, tedy onemocněním, které má na ně a jejich kvalitu života obrovský dopad. O to větší výhodou je, že stříbrné prádlo mohou nosit i děti v kojeneckém věku.

PR3prádlo.JPG

Jeho přínos spočívá v příměsi stříbrných iontů, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti, a mořských chaluh, které pokožku chrání před svěděním, pomáhají hydratovat a čistit. Inertnost biobavlny zaručuje vysokou snášenlivost a komfort.

Stříbro léčilo před sto lety, léčí i dnes

Prádlo z této specifické kombinace komponentů bylo úspěšně podrobeno klinickým studiím. Na podobném principu působí i speciální funkční ponožky, vyrobené z textilie s nanočásticemi stříbra, ale technika inkorporace stříbra do vláken SKINTOSKIN© zajišťuje dlouhodobost účinků.

Koloidní stříbro prožívalo svou zlatou éru v medicíně před objevem antibiotik. Má výrazné antimikrobiální účinky - zabíjí více než 650 patogenů, ničí plísně. Přitom nijak nedráždí a navíc odstraňuje zápach.

Produkty SKINTOSKIN© obsahují 30 % mořských řas, které pozitivně působí na problematickou pokožku. Obohacují tak látku, ze které jsou produkty vyrobeny, o unikátní přísadu, která pomáhá dosáhnout kýžených efektů.

PR2prádlo.JPG

V rámci klinických testů doložili léčebnou funkci stříbrného prádla s mořskými řasami dermatologové i jejich pacienti. Pacienti, kteří nosili „stříbrné“ funkční prádlo pravidelně a dlouhodobě, s úlevou zaznamenali menší podráždění i svědění a omezení ekzémů na minimum.

Dlouhodobý vliv

Tato látka omezuje růst bakterií, a zamezuje tak nepříjemnému zápachu. Svým jedinečným složením zaručuje ochranu proti nepříjemným projevům onemocnění pokožky, jako je svědění, záněty a infekce. Výrobky SKINTOSKIN© pomáhají kvalitu života lidí postižených kožními problémy navracet k normálu.

Pro dosažení maximálního efektu by se mělo prádlo používat soustavně a dlouhodobě. Všechny účinky zůstávají zachovány po celou dobu jeho životnosti, musí se však dodržovat podmínky jeho správné údržby.

Více informací o funkčním bioprádle se dozvíte na www.skintoskin.cz

Oblečení nové generace pro alergickou a ekzematickou pokožku patří do témat
 • bio oblečení Jiřina 23.05.2013 23:14:43

  Já osobně kupuji pro sebe i pro manžela /oba jsme alergici/ oblečení z biobavlny, bambusu nebo konopí a jsme moc spokojení. Doporučuji obchod www.greenclothes.cz


Atopický ekzém patří do témat

Adresář

Atopický ekzém ptejte se v poradně

Diskuze na téma Atopický ekzém

 • Vladimír 27.02.2018 09:02 atopický ekzem

  Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky.…

 • Týna 22.06.2016 10:06 atopický ekzem

  a co neco konopného? jápouzívám od cannadermuhttps://www.czlekarna…

 • Dana 27.10.2015 20:10 atopický ekzem

  Nedávano jsem si koupila radioxar, doporučila mi ho známá, která se s ním maže. Je suprovej

 • Tandy 28.07.2015 07:07 atopický ekzem

  Děkuji moc za radu/tip, podívám se, co o tom tam píší a ještě se rozhodnu :)

 • Lenna 28.07.2015 07:07 atopický ekzem

  určitě, to není problém :-) je to krém přímo na ekzém, nejdřív mě ekzém přestal svědit, pak…

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku